TOPlist

WEBOVÉ STRANKY

prezentace referencí z kategorie tvorby webových prezentací

www.autokatalyzatory.cz

,

Předmětem této zakázky bylo vytvoření webových stránek, včetně responzivního designu, copywriting a firemní logo.

www.accommodation-agency-prague.com

,

Součástí této zakázky bylo vytvoření nových webových stránek (včetně responsivního designu a jazykových mutací), nového loga a vizitek.

www.terapie-jitka.cz

,

Předmětem této zakázky bylo vytvoření firemní prezentace s responzivním designem, loga, vizitek a reklamní grafiky.

sokolporicany.cz

Webová prezentace splňující nejnovější technické parametry, včetně tzv. retina ready a responzivního designu, tj. včetně optimalizace pro prohlížení na mobilních zařízeních (tablety, smartphony).

eshop.okna-ploty.cz

,

Vytvoření funkčního eshopu, sloužícího především jako prezentace nabízených produktů s eventuální možností „na hrubo“ objednat odhadované množství sortimentu. V nabídce byly laminátové interiérové dveře, plovoucí podlahy, plastová okna a kovové ploty.

ha-ma.cz

,

Obsahem zakázky bylo založení firemního image, které obsahovalo vytvoření webových stránek, logotypu, vizitek, hlavičkového papíru. Firma se zabývá dozorováním staveb a inženýrskou činností.

www.interieryfott.cz

,

Kompletní tvorba firemní image, která zahrnovala vytvoření webových stránek, včetně textů, logotypu, vizitek, propagačních materiálů. Firma se zabývala zakázkovou výrobou interiérů z lamina.

Spolek přátel a rodičů SPŠ ST Panská

Zandání znělo – vytvořit blogovou stránku pro potřebu průběžného zveřejňování informací a článků o činnosti a úspěších rady rodičů a přítel školy SPŠ ST Panská. Dnes již na doméně spolek.panska.cz tato verze nefunguje.