Grafické služby

Provádíme grafické služby na přání zákazníka. Výsledky naší práce slouží buď jako podklad pro další polygrafické zpracování nebo jako finální digitální data s mnohými možnostmi užití.

Jsem schopni Vám na míru zhotovit:

  • firemní logo,
  • produktové logo,
  • hlavičkový papír
  • vizitky
  • letáky
  • pozvánky
  • a mnoho dalšího…

450 Kč/hod
  • V případě dohody je možná úkolová sazba

Fotografické služby

Potřebujete něco vyfotit? Nebo již máte nafoceno a nevíte si rady s úpravou fotografií? Obraťte se na nás, vyfotíme, upravíme a vyexportujeme v požadovaném formátu a formě.

Máte z vaší domácí oslavy nafocenou spoustu fotek, ale žádné video? V tom případě Vám můžeme z těchto fotografií vytvořit krátký foto-příběh podpořený Vaší oblíbenou hudbou. Nebo Vám z fotek vytvoříme nejrůznější koláže, kalendáře, foto knihy a podobně. Fantazii se meze nekladou.

Fotografické služby často využívají naši klienti, kteří si nechávají zhotovit webové prezentace. Tato oblast je pak zaměřena na samotné pořizování a následnou editaci fotografií, převážně v kategorii „produktové foto“.

450 Kč/hod
  • V případě dohody je možná úkolová sazba

Corporate identity (firemní tvář)

Firemní identita je jednotný a nezaměnitelný vizuální styl firmy. Odlišuje firmu od konkurence. Firemní identita musí být snadno a jasně identifikovatelná. Díky jednotnému vystupování firmy zákazníci vaši firmu snadno zapamatují. Firemní identita (neboli tzv. firemní image, Corporate Identity, Corporate Design) spojuje firemní kulturu, firemní hodnoty, tradici a styl firmy do jednotného uceleného systému. Corporate Identity podporuje jednotné vystupování firmy.

Budování corporate identity není nic jednoduchého. Jsme připraveni Vám poradit, jak by měla Vaše firemní identita vypadat. Firemní identita samozřejmě začíná logotypem, který navrhneme podle zaměření firmy a samozřejmě jej s Vámi zkonzultujeme tak, aby Vám logotyp vyhovoval. Dále je firemní identitu nutné převést na webové stránky i na tiskoviny. Corporate identity úzce souvisí s budováním značky, je tedy záhodno se poradit i s Vašimi zákazníky, co si např. o navržené variantě myslí.

Zajímá Vás cena?

Cena je vždy stanovena individuálně

Každá firma potřebuje odlišný přístup a odlišný rozsah prací. Proto ke každému klientovi, který nás osloví, přistupujeme individuálně. V případě zájmu nás kontaktujete skrz kontaktní formulář.