It-kancelar.cz nám vytvořila perfektní firemní stránky. Nedostali jsme lepší nabídku co se týká poměru kvality a ceny. S webovými stránkami jsou spokojení jak naši zákazníci, tak i my. Zajímavé nápady se snoubí s výborným technickým řešením stránek. Za nás určitě doporučujeme!
Adéla Havránková, www.autokatalyzatory.cz
Při tvorbě webových stránek jsem byla nadšena profesionalitou a přístupem pana Hubinského. Díky panu Hubinskému mám nový, přehledný web, ještě jednou velký dík
Při spolupráci s Honzou se setkáte s vlastnostmi jako je spolehlivost, pracovitost, poctivost, serióznost, vstřícnost a zajisté se znalostmi v IT oboru. Spolupráci s ním můžu doporučit.
Bc. Lucie Kozáková, DiS.
Pan Hubinský je vstřícný, milý, pracovitý a trpělivý člověk. Práci dělá rád a velmi dobře.Svým klientům se věnuje a pomáhá i těm, kteří jsou technicky méně zdatní a dříve narození.
Vlaďka Dostálová
Mé zkušenosti se službami firmy it-kancelar.cz jsou jednoznačně pozitivní. Jejich vysoká profesionalita je učinila jedním z hlavních pilířů mého podnikání. Považuji za velké štěstí, že jsem měla možnost svěřit tvorbu a správu svého webu právě do jejích rukou a doufám, že budeme spolupracovat i nadále. Jednoznačně doporučuji všem, kteří potřebují služby tohoto typu.
Jitka Knebortová, www.terapie-jitka.cz
Honzu znám řadu let. V oblasti IT spolupracujeme už osmým rokem. Udržuje v bezproblémovém chodu veškerá má zařízení (notebook, PC, tablet, telefon) Mohu vřele doporučit!
Mgr. Jiří Hrabě
www.IT-kancelar.cz pro T.J. Sokol Poříčany vytvořila nové webové stránky. S jejich prací je naše jednota nadmíru spokojena. Stránky nejen, že vypadají skvěle, včetně mobilní verze, ale jsou i funkční a už nám přinášejí peníze do společného rozpočtu.
Pavel Kalaš, www.sokolporicany.cz
Při tvorbě webových stránek jsme byli s kladným přístupem a odbornými znalostmi nad míru spokojeni. Díky Honzovi máme nový, pěkný web, který funguje a plní očekávání nejen naše, ale i uživatelů.
Martin Havlíček, www.ha-ma.cz
Se službami www.it-kancelar.cz jsem vždy spokojen. Rychlé a profesionální jednání je standardem, na který jsem si zvykl. Mohu pouze doporučit!
Zdeněk Šmejkal